New Pinkoob is coming

We are upgrading Pinkoob.com to a whole new service! please check back in a few days as we are migrating users data…

پینکوب درحال خانه تکانیست!

ما دیدگاه های شما عزیزان مورد توجه قرار دادیم یک سرویس کاملا متفاوت بر اساس همان فریم ورک پینکوب ایجاد کردیم! پینکوب ۲.۰ در راه است! پشتیبانی از داده هایی که تا بحال در پینکوب ارسال کرده اید برایتان ایمیل شده و با توجه به تغییر سیاست ها در پینکوب این تصاویر دیگر در پینکوب در دسترس نخواهند بود (گرچه اگر از پینکوب بعنوان میزبان تصاویر خود برای نمایش در صفحات دیگر استفاده می کنید مشکلی متوجه تصاویر فعلی شما نخواهد بود). نسخه جدید پینکوب یک فروشگاه تصاویر برای عکاسان ایرانیست! پینکوب نه نتها اولین فروشگاه مخصوص تصاویر در ایران خواهد بود بلکه تنها فروشگاه ناسود بر (غیر انتفاعی) عکس در جهان خواهد بود.

نسخه قدیمی پینکوب چه می شود؟

با توجه به ناکارآمد بودن سیاست مجوز آزاد تصویر در ایران (عدم توجه تفاوت های کپی رایت توسط جامعه فعلی) سرویس قبلی پینکوب که شبکه اجتماعی اشتراک تصاویر بر مبنای مجور آزاد پینکوب (مشابه کریتیو کامنز نسخه صفر) بود بازنشته می شود اما نرم افزار آن (پینکوب ۱.۵) همچنان در گیت هاب فعال و در حال توسعه خواهد بود و تکامل خواهد یافت. برخی کاربرد ها و امکانات نسخه قبلی پینکوب بمرور به نسخه جدید آن (پینکوب نسخه ۲.۰) منتقل خواهد شد.

کدام بخش از داده ها باقی خواهند ماند؟

همان طور که قبل تر هم اشاره شد تصاویر قبلی پینکوب با توجه تغییر سیاست ها دیگر در دسترس نخواهند بود اما URL آنها همچنان فعال خواهد ماند و البته تمام اطلاعات کاربری شما از جمله ایمیل و رمزعبور همچنان در دسترس خواهد بود نیازی به ایجاد مجدد حساب در پینکوب نخواهید داشت.

info@pinkoob.com