Qasedak Group

گروه قاصدک با هدف گسترش محتوای فارسی و ایرانی در سراسر وب و با ایجاد سرویس پینکوب قصد دارد تا به پشتیبانی و حمایت از جامعه عکاسان و تولید کنندگان محتوای تصویری (از جمله انواع سرویس ها و موسساتی که از تصاویر برای ارائه خدمات خویش استفاده می کنند) بپردازد!

پینکوب سرویسی گسترده از تلفیق جوامع مجازی با سرویس های فروش و اشتراک تصویر است چیزی مابین اینستاگرام، فیلکر، پینترست، گتی ایمیج و… . پینکوب نسبت به نیاز ها و خواسته های جامعه کاربرانش همواره منعطف و تغییر پذیر است. امیدواریم این سرویس در جهت کسب درآمد برای عکاسان و سایر افرادی که در زمینه تصاویر و خدمات مرتبط با آنها (چاپ، ویرایش، تولید کالاهای فیزیکی با محوریت تصاویر و…) دارای مهارت هستند، مثمر ثمر و کارگشا واقع شود.

توجه مهم: دوست دارید یک سایت مانند پینکوب داشته باشید؟ می توانید قالب وردپرسی پینکوب را به رایگان دانلود و استفاده کنید! دقت کنید در سرویس پینکوب از نسخه پیشرو (تقریباً تمامی تغییرات پایدار را سریع تر نسخه های گیت هاب دریافت می کند البته ممکن است برخی ویژگی های این نسخه مختص به خود آن باشد مانند منوی رنگبندی) قالب پینکوب استفاده می شود این نسخه یک شاخه متفاوت از قالب می باشد و ممکن است با قالب موجود در گیت هاب اندکی تفاوت داشته باشد.